09.10.2014

Wprowadził Administrator (admin) dnia 10.11.2014
Wydarzenia >> 2014/2015

Ślubowanie 2014     /     Otrzęsiny 2014

Dnia 09 października 2014 roku klasy I naszego gimnazjum uczestniczyły w ślubowaniu i otrzęsinach przygotowanych przez uczniów klas III. Odbyły się one w świetlicy szkolnej Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Stawiskach.

O godzinie 15.00 dyrektor szkoły - pani Katarzyna Nowak uroczyście przyjęła klasy pierwsze do grona naszego gimnazjum. Klasy III natomiast kazały ustawić się uczniom w rzędzie. Musieli oni wykazać się wiedzą o swojej szkole oraz wychowawcy. Wszystkim poszło bardzo dobrze. Kolejną konkurencją było stworzenie swojego własnego czołgu. Każda klasa otrzymała po jednym kartonie, parze papierowych rolek oraz jednym długopisie. Po zaprezentowaniu swoich pomysłów uczniowie trzecich klas stwierdzili, że wszystkie pomysły były oryginalne. Pod koniec zabawy, jury zgodnie ogłosiła, iż wszyscy są wygrani ponieważ najważniejsza jest dobra zabawa.

Liczyła się dobra zabawa, poczucie akceptacji u uczniów klas pierwszych oraz budowanie  dobrych relacji z klasą i wychowawcą.

Po zakończeniu otrzęsin wszyscy udali się na dyskotekę w dokonałych nastrojach.

Opracowanie: Uczniowie klas III

Ostatnio zmieniony: 26.11.2014 at 3:27 PM