16.06.2016

Wprowadził Administrator (admin) dnia 29.06.2016
Wydarzenia >> 2015/2016

Dzień Sportu i Samorządności

Gimnazjalny Samorząd Uczniowski oraz jego opiekunowie – pan Maciej Pikuliński  i pan Michał Sobociński – wiedzą, jak ważne jest promowanie aktywności fizycznej i społecznej oraz integracji młodzieżowej. W związku z tym zorganizowali Dzień Samorządności i Sportu, który miał miejsce 16 czerwca. Należy zaznaczyć, że nie odbyłby się on bez pomocy rodziców: Państwa Zofii i Andrzeja Nerkowskich, Iwony i Jarosława Szymanowiczów, Justyny i Michała Rafałowskich, Iwony i Wiesława Kozikowskich oraz pani Edyty Lenda. Wsparcia udzielił również sklep „Lewiatan”.

Dzień Samorządności i Sportu rozpoczął się uroczystym przekazaniem klucza do szkoły przez Panią Dyrektor Przewodniczącej S.U. – Dominice Zabielskiej. Symbolizowało to zaufanie, jakim dyrekcja obdarza przedstawicieli społeczności uczniowskiej. Zaraz po tym odbyły się zaplanowane wcześniej konkurencje sportowe i artystyczne. Rywalizację w tym dniu wygrała klasa IIIA. W przerwie uczniowie uczestniczyli w Żywej Lekcji Historii.

Gwoździem programu był mecz o Puchar Dyrektora Szkoły, rozegrany między klasami IIIA i IIIB. Po zaciętej walce o Puchar Dyrektora sięgnęła klasa IIIA. Drugie miejsce zajęła zaś klasa IIIB, a trzecie miejsce klasa IC.

Opracowała: Joanna Kiełczewska

Ostatnio zmieniony: 29.06.2016 at 11:11 PM