2.03.2017

Wprowadził Administrator (admin) dnia 07.03.2017
Wydarzenia >> 2016/2017

Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

2 marca 2017 roku klasy trzecie wybrały się na II Miejską Giełdę Szkół Ponadgimnazjalnych. Celem tego spotkania była pomoc uczniom kończącym gimnazjum w wyborze odpowiedniej szkoły średniej. Młodzież miała możliwość rozmowy ze starszymi kolegami, dzięki czemu mogliśmy poznać prezentowane szkoły ze strony tych, którzy na  co dzień mają z nimi styczność. Giełda oferowała wiele atrakcji, m.in.: degustację dań, pokaz wykonywania najróżniejszych fryzur, prezentację technik wojskowych i obronnych itp. W trakcie giełdy odbywały się  również różne konkursy, w których nasi uczniowie aktywnie uczestniczyli. Spotkanie to pomogło wielu z nas w podjęciu decyzji o wyborze wymarzonej szkoły. Giełdę uważamy za udaną i zachęcamy naszych młodszych kolegów do wzięcia udziału w jej kolejnych edycjach.

Opracowanie: Izabela Chrostowska, kl. IIIb

Ostatnio zmieniony: 15.03.2017 at 9:14 PM