23-25.04.2014

Wprowadził Administrator (admin) dnia 29.04.2014
Wydarzenia >> 2013/2014

EGZAMIN JUŻ, JUŻ...

W dniach 23 - 25 kwietnia blisko 380 tysięcy uczniów zdawało egzamin gimnazjalny. Do tegoż egzaminu z naszej szkoły przystąpiło 76 trzecioklasistów.

Pierwszy dzień egzaminu był dla nas najbardziej stresujący. Wszyscy wchodziliśmy na salę z niepokojem na twarzy, jednak z każdym kolejnym dniem było coraz lepiej.

Na początek musieliśmy  zmierzyć  się z testami z historii i WOS-u oraz języka polskiego. Kolejny dzień naszej „małej matury” był zarezerwowany matematyce i przedmiotom przyrodniczym. Ostatniego dnia, w piątek, pisaliśmy część językową. U nas w szkole 26 osób zdecydowała się na język niemiecki, natomiast reszta zmagała się z językiem angielskim. Tego dnia stres był już niewielki. Najpierw pisaliśmy część podstawową, później rozszerzoną. Uczniowie piszący niemiecki zakończyli egzamin na części podstawowej.

Wyniki egzaminu poznamy w czerwcu. Wszyscy mamy nadzieję, że poszło nam świetnie i nasze marzenia związane z pójściem do wybranych szkół się spełnią. A teraz, trzymamy kciuki za naszych kolegów z klas drugich, którzy za rok, tak jak my teraz, będą musieli zmagać się z egzaminem. Powodzenia drugoklasiści!

Opracowanie: Olga Mroczkowska

Ostatnio zmieniony: 12.05.2014 at 9:21 AM