25.06.2014

Wprowadził Administrator (admin) dnia 30.06.2014
Wydarzenia >> 2013/2014

Dzień Samorządności

W ten słoneczny dzień zebraliśmy się aby podsumować pracę szkoły za rok szkolny 2013/2014. Wielu uczniów otrzymało nagrody, wyróżnienia i dyplomy. Należą do nich:

Uczniowie ze wzorową frekwencją:

Kamil Mioduszewski, Adam Trzonkowski z klasy IA,

Angelika Kalinowska, Rafał Kosobudzki, Damian Kotowski, Justyna Tomczyk, Ewa Wieczorek z klasy IB,

Joanna Kiełczewska z klasy IC

Dawid Sikorski z klasy IIB

Justyna Bagińska i Grzegorz Kowalewski z klasy IID.

Za wybitne osiągnięcia i reprezentowanie szkoły na arenie sportowej nagrody i dyplomy otrzymali :

Adrian Barżykowski, Radosław Przyborowski i Mariusz Pulwin z klasy IIIA

Daniel Bagiński i Hubert Rafałowski i Martyna Targońska z klasy IIIB

oraz Damian Kosiński, Tomasz Piszczatowski, Patryk Rzadkowski z klasy IIIC

Za godne reprezentowanie szkoły na zawodach sportowych dyplomy otrzymali:

Patrycja Sokołowska, Marzena Chrzanowska, Malwina górska, Monika Sokołowska, Marta Chylińska, Justyna Bagińska …

Paulina Gromadzka, Milena Kołakowska, Justyna Kozikowska, Dominika Lenda, Edyta Karolin, Joanna Kiełczewska

W naszym gronie są uczniowie, którzy promowali nasze gimnazjum w środowisku lokalnym: Sylwia Kamionowska, Oliwia Sielawa, Olga Mroczkowska, Daria Czarnecka, Patryk Wolanowski, Paula Bogdańska, Magdalena Jańczyk oraz Krystian Śleszyński.

Uczniów, którzy angażowali się w pracę społeczną na rzecz szkoły i klasy:

Paula Bogdańska, Edyta Chojnowska, Magdalena Górska, Eliza Jeżewska, Aleksandra Lenda, Karolina Mroczkowska, Anna Żebrowska i Olga Żurawska uczennice klasy IIIB.

Ewa Gardocka, Sylwia Kamionowska, Martyna Karmiłowicz, Konrad Ostrowski, Tomasz Piszczatowski, Patryk Rzadkowski i Oliwia Sielawa uczniów klasy IIIC

oraz Monika Drozdowska, Sylwia Wojsław oraz Karolina Sielawa z klasy IIB.

Nagrody i dyplomy otrzymali też: Julia Majkrzak, Joanna Kiełczewska z klasy IC, Natalia Sokołowska i Daniel Gutowski z klasy IIA, którzy przez cały rok szkolny angażowali się w prowadzenie Koła Przedsiębiorczości .

Są wśród nas uczniowie którzy brali aktywny udział w pracach  Szkolnego Koła Caritas. Należą do nich:

Kl. IIIa Daria Czarnecka, Paweł Filter, Magdalena Jańczyk, Wiktoria Kozikowska, Olga Mroczkowska, Justyna Obrycka, Dominika Pajer, Ewelina Pulwin i Krystian Śleszyński

KL. IIIb Edyta Chojnowska, Eliza Jeżewska, Aleksandra Lenda, Karolina Mroczkowska, Anna Żebrowska, Olga Żurawska,

KL. IIIc Ewelina Borawska, Klaudia Chojnowska, Sylwia Kamionowska, Oliwia Alicja Ptak, Dorota Rybicka, Oliwia Sielawa, Wioletta Sobocińska, Patryk Wolanowski

Dyplomy otrzymali uczniowie, którzy angażowali się w pracę Samorządu Uczniowskiego:

Olga Mroczkowska z klasy IIIA i Ewa Gardocka z klasy IIIC

W chórze szkolnym śpiewały:

KL.III B Paula Bogdańska i Edyta Chojnowska

KL. III C Sylwia Kamionowska, Oliwia Alicja Ptak oraz Oliwia Sielawa.

Za wysokie wyniki w czytelnictwie dyplomy otrzymali:

Kl. IIIa Sylwia Maliszewska

Kl. IIIb  Anna Żebrowska

Kl. IIa  Joanna Ramotowska i Izabela Rogowska

Kl. Ia Milena Janusz i Weronika Kossakowska

Na pochwałę zasługuje fakt, iż nasz młodzież aktywnie uczestniczyła w wielu konkursach organizowanych w naszej szkole:

Za udział w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej Olimpus Sesja Wiosenna z Matematyki dyplomy uznania otrzymali: Sebastian Samul, Magdalena Górska, Aleksandra Lenda, Anna Żebrowska, Patryk Wolanowski …(uczniowie klas III-ich)

Natalia Mroczkowska, Adam Wesołowski, Natalia Zysk, Magdalena Chojnowska, Mateusz Jóźwik i Paulina Konopka (uczniowie klas II-ich)

oraz Piotr Kiełbowski, Emilia Mieczkowska, Eliza Milewska, Dominika Orłowska, Michalina Rafałowska, Mateusz Samluk i Dominika Lenda (uczniowie klas I-ych).

Dyplomy uznania w szkolnym konkursie fizycznym „Narybek w dziedzinie fizyki” otrzymali:

Radosław Szadziul z klasy IC za zajęcia I miejsca,

Michalina Rafałowska z klasy IA za zajęcie II miejsca i

Mateusz Samluk z klasy IA za zajęcie III miejsca.

Natomiast „Rekinami w dziedzinie fizyki” zostali:

Paulina Konopka z klasy IID i Aleksandra Dąbkowska z klasy IIC – I miejsce

Dyplomy uznania za zajęcie II miejsca otrzymały Natalia Mroczkowska i Natalia Zyska z klasy IIC,

Joanna Ramotowska z klasy IIA za zajęcia III miejsca.

Z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska został zorganizowany konkurs ekologiczny. Za zajęcie I miejsca dyplom ekologa otrzymała Paula Bogdańska z klasy IIIB oraz Magdalena Jańczyk która zajęła II miejsce i Olga Mroczkowska, która uplasowała się na III miejscu. Magdalena Jańczyk otrzymała również nagrodę za „Trafne spojrzenie na naszą szkołę jako placówkę ekologiczną”.

Dyplomy uznania za aktywny udział w szkolnej akcji z Okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska otrzymały również klasy: Ib, IIb, IIc i IId.

Za zajęcia I miejsca w szkolnym konkursie Polskie Symbole Narodowe dyplom otrzymały: uczennica klasy IC Izabela Arnista za zajęcia I miejsca i Dominika Zabielska (IC) za zajęcia II miejsca. Na trzeciej pozycji uplasował się Damian Kotowski z klasy IB. Dyplomy za uczestnictwo w konkursie otrzymali: Kamil Mioduszewski, Tomasz Czech i Mateusz Samluk.

Natomiast Joanna Ramotowska uczennica klasy IIA otrzymała dyplom za udział II Wojewódzkim Konkursie Historyczno – Literackim „By czas nie zaćmił i niepamięć”.

Serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za pomoc i ogromny wkład w przeprowadzenie akcji „Grosz do Grosza” otrzymują Weronika Szumska, Paulina Konopka, Magdalena Paczoszka, Ewa Gardocka i Sylwia Kamionowska.

Dyplom twórczego uczestnika projektu Zachowaj trzeźwy Umysł 2014 otrzymują:

Izabela Grela, Natalia Sokołowska, Adrian Barżykowski, Daria Czarnecka, Magdalena Jańczyk, Wiktoria Kozikowska, Olga Mroczkowska, Justyna Obrycka, Dominika Pajer, Ewelina Pulwin, Radosław Przyborowski, i Sylwia Kamionowska.

Gratulujemy wszystkim, którzy w naszym gimnazjum osiągnęli sukcesy.

Monika Cedrowska

Ostatnio zmieniony: 01.07.2014 at 1:54 PM