27.05.2014

Wprowadził Administrator (admin) dnia 29.05.2014
Wydarzenia >> 2013/2014

27 maja 2014 r. uczniowie z naszej szkoły spotkali sie z młodzieżą z Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej z Łomży. Integracyjne spotkanie młodzieży odbyło się w Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Stawiskach. Wychowankowie Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej mieli możliwość zintegrować się i miło spędzić czas z uczniami naszej szkoły. Ważnym elementem wspólnego spotkania był Turniej Tenisa Stołowego w kat. chłopców i dziewcząt. W rozgrywkach udział wzięło 8 naszych uczniów - 5 chłopców i 3 dziewczęta oraz goście, którzy przybyli z Łomży.

Po niezwykle emocjonującej grze młodzież zebrała się na wspólnym posiłku - pizzy ufundowanej przez Dyrekcję naszego gimnazjum.

Niespodzianką, jaką przygotował organizator spotkania był ,,mini" koncert muzyki hip - hop. Młodzież wysłuchała kilku utworów wykonanych przez dwóch absolwentów naszej szkoły - Łukasza Truszkowskiego i Dawida Żach. Był to bardzo udany występ, wszyscy słuchacze byli zachwyceni.

Po koncercie nastąpiło wręczenie nagród. Najlepsi, czyli uczniowie naszej szkoły zdobyli Puchar Dyrektora. Drugie miejsce i pamiątkowe dyplomy zdobyli wychowankowie Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Łomży.

Spotkanie dobiegło końca w miłej, koleżeńskiej atmosferze. Przyjezdni goście byli bardzo zdowoleni, że mogli spędzić miło czas w murach naszego gimnazjum, a uczniowie naszej szkoły, że mogli poznać nowych, fajnych kolegów.

Organizator spotkania- Michał Sobociński-  serdecznie dziękuje dla pani Dyrektor- Katarzyny Nowak za pomoc w organizacji turnieju, panu Jerzemu Rybickiemu za przygotowanie nagłośnienia, uczniom naszej szkoły za pomoc w prowadzeniu spotkania, wykonawcom muzyki hip - hop oraz opiekunom z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Łomży - panu Sylwestrowi Chrapowicz i panu Markowi Osowieckiemu.

Michał Sobociński

Aby obejrzec fotogalerię kliknij TUTAJ.

Ostatnio zmieniony: 29.05.2014 at 2:00 PM