Wprowadził Administrator (admin) dnia 01.06.2015
Wydarzenia >> 2014/2015

Finał Wojewódzki Podlaskiej Gimnazjady Lekkoatletycznej -

Białystok 30.05.2015

30 maja na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku odbył się finał wojewódzki Podlaskiej Gimnazjady Lekkoatletycznej.
Naszą szkołę reprezentowało : dwoje dziewcząt indywidualnie oraz w biegu sztafetowym 4x100m czworo dziewcząt, chopców reprezentował jeden chłopiec oraz czworo w biegu sztafetowym 4x 100m. Dziewczęta startowały w biegach przez płotki , 300m, 600m oraz w biegu sztafetowym. Chłopcy zaś w biegu na 1000m oraz w biegu sztafetowym 4x 100m.

Wyniki dziewcząt:

• Bagińska Justyna - Vm. w biegu na 600m
  • Kozikowska Justyna - XI m.w biegu na 300m przez płotki

Sztafeta 4x 100m - V m.

Największe sukcesy tym razem zdobyli chłopcy. Po udanym starcie półfinałowym, w którym zajęli I miejsce w biegu sztafetowym 4x100m i tym razem udowodnili swoją potęgę stając na podium z brązowymi medalami zajmując III miejsce. Tym wyczynem został ustanowiony nowy rekord szkoły z czasem 46,85.Naszą sztafetę reprezentowali :

Sokołowski Grzegorz, Sokołowski Damian, Skroszki Daniel, Gutowski Łukasz.

Na podium stanął również Sokołowski Grzegorz w biegu na 100m i 300m zajmując III m.

Wysokie IV m. zajął Nerkowski Damian w biegu na 2000m.

Gutowski Łukasz w biegu na 300m. zajął VIIm.