home

5.04.2014

2013/2014
Wprowadził Administrator (admin) dnia 07.04.2014
Wydarzenia >> 2013/2014

Ponowny sukces naszych sztafet w biegach przełajowych

5 kwietnia na malowniczej trasie nad Narwią w Nowogrodzie odbyły się Mistrzostwa Grupy Zachodniej w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Start dla obu naszych sztafet ponownie okazał się  udany. Obie bowiem stanęły na podium uzyskując /podobnie jak w ubiegłym roku/ awans do finału wojewódzkiego. Chłopcy po pasjonującej do ostatniego metra  walce o drugą lokatę  ostatecznie zajęli III miejsce, ulegając jedynie sztafetom ze Zbójnej i Wąsosza. Dziewczęta zaś ponownie okazały się bezkonkurencyjne wyprzedając sztafety z Nowogrodu i Piątnicy. Było to ich trzecie zwycięstwo /po zdobyciu Mistrzostwa Powiatu i wygraniu Memoriału im. W. Rogowskiego/ w przeciągu trzech tygodni. Jest to jak dotąd ich najwyższe osiągnięcie na zawodach tej rangi w tej dyscyplinie.

Teraz obie nasze sztafety czeka walka w finale wojewódzkim, w którym prawo startu uzyskało 20 najlepszych sztafet w województwie, a  który odbędzie się 12 kwietnia w Augustowie.
W sztafecie dziewcząt pobiegły: Justyna Bagińska, Justyna Kozikowska, Marta Chylińska, Milena Kołakowska, Edyta Karolin, Justyna Obrycka, Paulina Gromadzka, Joasia Kiełczewska, Milena Chojnowska oraz Magdalena Górska. Rezerwowymi były: Malwina Górska Marzena Chrzanowska oraz Edyta Chojnowska.

W sztafecie chłopców pobiegli: Damian Karwowski, Krystian Tafiłowski, Łukasz Tafiłowski, Damian Nerkowski, Damian Sokołowski, Patryk Rzadkowski, Daniel Skrodzki, Daniel Bagiński, Damian Kosiński oraz Hubert Rafałowski.

Wszystkim zawodnikom gratulacje za jakże udany start i godne reprezentowanie naszego gimnazjum.

Aby obejrzec fotogalerię kliknij TUTAJ.
 

Ostatnio zmieniony: 07.04.2014 at 12:21 PM

Powrót