home

Bieg po ... ZWYCIĘSTWO

2012/2013
Wprowadził Administrator (admin) dnia 04.06.2013
Wydarzenia >> 2012/2013

Zawody Lekkoatletyczne Szkół Gimnazjalnych

27 maja 2013r. na stadionie MOSiR w Łomży odbył się finał Grand Prix miejskiej edycji Zawodów Lekkoatletycznych Szkół Gimnazjalnych. W zawodach miało prawo startu 12 najlepszych zawodników w każdej konkurencji wyłonionych podczas zawodów eliminacyjnych.

Trzech najlepszych w każdej konkurencji w swojej kategorii wiekowej otrzymywało pamiątkowe medale, zaś trzy najlepsze szkoły w klasyfikacji drużynowej dziewcząt i chłopców puchary ufundowane przez Prezydenta Miasta Łomża.
Końcowa klasyfikacja drużynowa przedstawia się następująco:


Dziewczęta                                Chłopcy
1.    PG 1 Łomża                         1. PG 8 Łomża
2.    PG 8 Łomża                         2. PG 1 Łomża       
3.    PG Stawiski                         3. PG Stawiski
4.    PG Rutki                              4. PG Rutki
5.    PG 3 Łomża                         5. PG 3 Łomża
6.    PG Jedwabne                      6. PG 2 Łomża       
                                                   7.PG Rosochate Kośc.
                                                   8. PG Jedwabne
                                                   9. Gimnazjum im. B. Jańskiego   
 

Zaś wyniki indywidualne naszych uczniów przedstawiają się tak:
 

 

Rocznik 1999


DZIEWCZĘTA
Bagińska Justyna – I m. w biegu na 600 m
                             - II m. w skoku wzwyż
Sokołowska Patrycja – I m. w skoku wzwyż
Wojsław Sylwia  - II m. w skoku wzwyż
Sokołowska Monika – II m. w biegu na 100 m
Górska Malwina – III m. w biegu na 300 m /51,56 s. – r.ż./
 

CHŁOPCY
Wesołowski  Dominik  - I m. w rzucie piłką palantowa
                                    - III m. w biegu na 100 m
Tafiłowski   Łukasz    - I m. w biegu na 1000 m
Skrodzki    Damian    - II m. w biegu na 1000 m
Karwowski   Kamil     - II m. w biegu na 300 m
Wysocki   Damian     - III m w biegu na 300 m   

 

Rocznik 1998


DZIEWCZĘTA
Górska Magdalena – I m. w biegu na 600 m
Obrycka Justyna – I m. w biegu na 300 m /48,29 s. – r.ż./
Chojnowska Milena – III m. w biegu na 600 m
Targońska Martyna – III m. w biegu na 100 m
CHŁOPCY
Tafiłowski  Krystian  -  III m. w biegu na 1000 m
Przyborowski Radosław -  I m w skoku w dal

 

Rocznik 1997


DZIEWCZĘTA
Chojnowska Justyna – I m. w biegu na 300 m
                                  - II m. w skoku wzwyż
Serwatko Żaneta – II m. w biegu na 100 m
CHŁOPCY
Zelkowski  Bartosz  - I m. w rzucie piłką palantową
Tyszka    Karol -   I m. w biegu na 1000 m
Bagiński Patryk  -  III m w biegu na 300 m

Aby obejrzeć fotogalerię kliknij TUTAJ.

Ostatnio zmieniony: 10.06.2013 at 2:29 PM

Powrót