home

Bieg po ... ZWYCIĘSTWO

2012/2013
Wprowadził Administrator (admin) dnia 04.06.2013
Wydarzenia >> 2012/2013

2Finał Grupy Zachodniej w Lekkiej Atletyce

8 maja 2013 r.  na stadionie MOSiR w Łomży przy pięknej słonecznej pogodzie odbył się Finał Grupy Zachodniej w lekkiej atletyce.

Naszą szkołę reprezentowało 12 dziewcząt + sztafeta 4x100 m oraz 9 chłopców - zawodników  wyłonionych podczas eliminacji powiatowych. W zawodach wzięło udział 35 szkół w kategorii dziewcząt oraz 36 w kategorii chłopców. Siedmioro naszych uczniów /4 dziewczęta oraz 3 chłopców/ uzyskało awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 6 czerwca na stadionie lekkoatletycznym
w Białymstoku.   
Wyniki najlepszych  ósemek oraz klasyfikacja zespołowa przedstawiają się następująco:
dziewczęta:
Klasyfikacja drużynowa – VI miejsce
Indywidualnie:
Magdalena Górska – I m. w biegu na 1000 m /rekord życiowy – 3;21,49/– awans do finału woj.
Justyna Bagińska – II m. w biegu na 600 m /r.ż.-1;51,63/- awans do finału woj.
Justyna Chojnowska -  II m. w biegu na 300 m ppł. /r.ż.-52,88/ - awans do finału woj.
                    -IV m. w biegu na 100 m ppł. /r.ż.-19,21/
Justyna Obrycka – IV m. w biegu na 300 m ppł./ r.ż. – 55,44/- awans do finału woj.
Milena Chojnowska – VI m. w biegu na 1000 m /r.ż. – 3;41,38/
Sokołowska Patrycja – VIII m. w skoku wzwyż /r.ż. -140 cm/
sztafeta 4 x 100 m – VIII m. /Obrycka Justyna, Bagińska Justyna, Chojnowska Justyna,    
                                                  Serwatko Żaneta/

chłopcy:
Klasyfikacja drużynowa – XIII miejsce
Indywidualnie:
Tyszka Karol – II m. w chodzie na 5 km – awans do finału woj.
/30;31,34 -– nowy rekord  szkoły/
Bagiński Patryk – III m. w biegu na 300 m ppł. - awans do finału woj.
/ 43,06 s. – nowy rekord  szkoły/
Zelkowski Bartosz – V m. w rzucie oszczepem - awans do finału woj.
/ 44,21 m -  nowy rekord szkoły/
Tafiłowski Krystian – VII m. 6:50,19  w biegu na 2000 m
                   Podziękowania dla uczniów za wysiłek włożony w przygotowanie, udział oraz tak udany start oraz dla ich opiekunów: Zbigniewa Pajera /dziewczęta/  i Andrzeja Kępy /chłopcy/. Gratulacje dla nowych rekordzistów szkoły i życzenia  jeszcze lepszych wyników
w Białymstoku.

 

Wyniki drużynowe dziewcząt:

 

 

 

Wyniki drużynowe chłopców

 

Aby obejrzeć fotogalerię kliknij TUTAJ.

Ostatnio zmieniony: 27.09.2013 at 8:08 AM

Powrót