NASZA ABSOLWENTKA DWUKROTNĄ STYPENDYSTKĄ

Wprowadził Administrator (admin) dnia 03.01.2017
Wydarzenia >> 2016/2017

Gratulujemy Joannie Kiełczewskiej!

Minister Edukacji Narodowej Pani Anna Zalewska przyznała stypendia za wybitne osiągnięcia uczniów uzyskane w roku szkolnym 2015/2016.

W województwie podlaskim, spośród 185 zgłoszonych kandydatów, nagrodę taką otrzymało 27 uczniów lub absolwentów, a wśród nich znalazła się, ku naszemu ogromnemu zadowoleniu, uczennica Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Stawiskach - Joanna Kiełczewska.

Jej osiągnięcia edukacyjne, będące wynikiem zdolności i pracowitości, zostały też docenione przez Marszałka Województwa Podlaskiego, który również przyznał Joannie stypendium.

Droga Asiu, ogromnie cieszymy się z Twoich sukcesów. Gratulujemy Ci i życzymy , abyś z takim, jak dotychczas zaangażowaniem i sumiennością wykorzystywała swoje możliwości i zdolności, by służyły one Tobie oraz ludziom, z którymi się spotkasz. Wierzymy, że zrobisz to z klasą, oddaniem i wielką skromnością, bo taką Ciebie znamy i wspieramy dobrymi myślami.

Wszystkiego najlepszego.

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Gimnazjum im. Adama Mickiewicza

w Stawiskach

W imieniu całej społeczności gimnazjalnej  składam serdeczne gratulacje oraz życzę Ci Asiu dalszych sukcesów, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów i dużo radości. Jesteś dla nas wzorem godnym do naśladowania.

Natalia Dzięgielewska

Uczennica klasy IIIa