Podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2010/2011

2010/2011
Wprowadził Administrator (admin) dnia 26.05.2011
Wydarzenia >> 2010/2011

W dniu 7 kwietnia 2011r. w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w gimnazjach w roku szkolnym 2010/2011. Nie zabrakło tam również laureatów z naszego Gimnazjum, którzy dzięki swej ciężkiej pracy włożonej w zdobycie wiedzy i umiejętności osiągnęli sukcesy z różnych dziedzin nauki.

•    Pod kierunkiem Pani Teodozji Cedrowskiej uczennica kl. III A Karolina Paczoszka uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
•    Pod kierunkiem Pani Doroty Zalewskiej uczennica kl. III D Aleksandra Nowak uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
•    Pod kierunkiem Pani Krystyny Gąsiewskiej uczennica kl. III D Aleksandra Nowak uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
•    Pod Kierunkiem Pani Doroty Rybickiej uczennica kl. III Ewelina Jabłońska uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
•    Pod kierunkiem Pani Krystyny Góreckiej uczennica kl. III D Karolina Górecka uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego.

Gratulujemy osiągnięć laureatom i ich opiekunom oraz życzymy dalszych sukcesów. Jesteście chlubą naszej szkoły.

Ostatnio zmieniony: 23.11.2011 at 9:20 PM