Udany udział naszych dziewcząt w XI Wiosennych Biegach Ulicznych w Mońkach

2011/2012
Wprowadził Administrator (admin) dnia 07.05.2012
Wydarzenia >> 2011/2012

6 maja w Mońkach odbyły się XWiosenne Biegi Uliczne. Zawody odbyły się przy ładnej słonecznej pogodzie. Wzięły w nich udział również dziewczęta z naszego gimnazjum, które  pobiegły  na dystansie 700m w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Dekoracji zwycięzców dokonywała słynna polska i światowa  lekkoatletka Krystyna Danilczyk - Zabawska, 16-krotna mistrzyni Polski oraz halowa wicemistrzyni świata w pchnięciu kulą. Trzech pierwszych zawodników otrzymywało medale oraz puchary, zaś pierwsza szóstka pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Dla naszych dziewcząt był to start dosyć udany, gdyż kilkukrotnie stawały na podium albo w jego pobliżu. W roczniku 1998 Magdalena Górska stanęła na najwyższym stopniu podium, zaś Milena Chojnowska, zajmując III miejsce, stanęła na jego najniższym stopniu.
W roczniku 1997 Justyna Chojnowska stanęła na najniższym stopniu podium zajmując III miejsce. Tuż za nią bieg ukończyła Ola Pajer, zaś piąte miejsce zajęła Patrycja Mroczkowska. W roczniku 1996 VI miejsce zajęła Patrycja Truszkowska, zaś tuż za nią linię mety przekroczyła Dominika Góralczyk.
Wszystkim dziewczętom biorącym udział w zawodach należą się gratulacje za osiągnięte wyniki oraz pochwała za postawę, ambicję i wolę walki.