Wspólna zabawa to ... podstawa

Wprowadził Administrator (admin) dnia 08.07.2013
Wydarzenia >> 2012/2013

Ognisko na Sokolisze

Najpiękniejsza góra świata to naturalnie ... nasza Sokolicha. Najlepszy dziadek świata to ... no właśnie - czas byście sie dowiedzieli - to dziadek Daniela Gutowskiego z kl. I A. Mieszka w Chmielewie. To właśnie ten Pan przygotował olchowe drewno na ognisko. To on wraz z wnukiem przywiózł je i ułożył z niego prawdziwe ognisko. Tak się rodzi i rozwija więź międzypokoleniowa. Tylko pozazdrościć. Gdy schodziliśmy z owej najpiękniejszej góry świata, naszym oczom ukazał się cudowny widok (zdjęcia tego nie oddają).

W tak aromatycznym dymie uwędzone kiełbaski smakowały wybornie. Było naprawdę wspaniale, podoga wytrzymała, ulewa rozpętała się dopiero 3 godziny po naszym powrocie. Ognisko zawsze jednoczy ludzi, neutralizuje zmęczenie, łagodzi napięcie. Ten wspólny wypad uczniów klasy I A i I D był pieknym akcentem kończącym rok szkolny.

"Wakacje, znów będą wakacje, na pewno mam rację, wakacje będą znów ..."

Wychowawczynie

Krystyna Gąsiewska