Zawody w piłce siatkowej dziewcząt

2009/2010
Wprowadził Administrator (admin) dnia 14.05.2010
Wydarzenia >> 2009/2010

8 maja 2010r. w Kolnie odbyła się runda rewanżowa powiatowej ligi piłki siatkowej dziewcząt. Pierwszy zespół naszego gimnazjum bronił 3 miejsca zajmowanego po pierwszej rundzie rozegranej w marcu. Nasze dziewczęta podchodziły do tych spotkań bardzo poważnie, gdyż była to dla nich doskonała okazja rozwijania swoich umiejętności siatkarskich.

Nie mając do tej pory prawdziwego boiska do piłki siatkowej ani hali sportowej musiały korzystać z gościnności Szkoły Podstawowej w Stawiskach i Zespołu Szkół w Przytułach. Rozgrywki ligowe były więc dla nich także okazją do zweryfikowania zdobytych umiejętności. W trakcie poszczególnych meczów starały się grać najlepiej jak potrafią i dawały z siebie wszystko. W efekcie w dwumeczach pokonały dwa zespoły z Kolna a uległy niepokonanym od lat zespołom z Zabiela utrzymując 3 miejsce, tracąc tylko punkt do drugiego zespołu z Zabiela. II zespół składający się z młodszych dziewcząt rywalizował o 5 miejsce z drugim zespołem z Kolna i z tej rywalizacji wyszedł zwycięsko.
A nasze siatkarki to: Martyna Chodnicka, Martyna Tarnacka, Ola Bałdyga, Paulina Karwowska, Marta Kozikowska, wszystkie z klas III, Monika Brzostowska, Sylwia Mikucka i Weronika Paczoszka z klas II oraz pierwszoklasistki: Ola Pajer, Patrycja Truszkowska, Dominika Góralczyk, Dominika Przyborowska, Milena Wesołowska, Klaudia Chodnicka oraz Monika Sokołowska.

Zbigniew Pajer

Aby obejrzeć fotogalerię kliknij TUTAJ.

Ostatnio zmieniony: 23.11.2011 at 11:10 PM